top of page
Sklep internetowy Gdańsk, gwieździste sufity, dekoracje LED, projektowanie wnętrz, oświetlenie wnętrz, świetlne efekty, kreatywne designerskie oświetlenie

Zwroty

333 — blur.png
Zwroty

Zwrotreklamacje

1. ZWROT TOWARU

Zakupione produkty na stronie https://www.carbolight.pl/skleponline można zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Koszty zwrotu ponosi klient. Zwracany produkt musi być w stanie nowym, tj. nie może nosić jakikolwiek śladów użytkowania.

2. WARUNKI REKLAMACJI

Przedmiotem sprzedaży są produkty nowe i bez wad. W przypadku ujawnienia się wad produktów ponosimy za nie odpowiedzialność. Reklamacja może zostać złożona przez Klienta w wybrany sposób:

  • osobiście pod adresem: ul. Słoneczna 29, 83-021 Wiślina

  • pisemnie na adres: ul. Słoneczna 29, 83-021 Wiślina

  • telefonicznie pod numerem telefonu: +48 58 342 23 85, +48 502 239 319

  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: biuro@carbolight.pl

3. ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA, ZAWARCIE UMOWY KUPNA-SPRZEDAŻY​

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną. Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez Klienta będącego konsumentem z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są w siedzibach oraz na stronach internetowych powiatowych (miejskich) rzeczników konsumentów, organizacji społecznych, do których zadań statutowych należy ochrona konsumentów, Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej oraz pod następującymi adresami internetowymi Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów:

http://www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php
http://www.uokik.gov.pl/sprawy_indywidualne.php
http://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php

Klient będący konsumentem posiada m.in. następujące możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń: Klient uprawniony jest do zwrócenia się do stałego polubownego sądu konsumenckiego, o którym mowa w art. 37 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o Inspekcji Handlowej (Dz.U. 2001 Nr 4 poz. 25 ze zm.), z wnioskiem o rozstrzygnięcie sporu wynikłego z zawartej Umowy Sprzedaży. Regulamin organizacji i działania stałych polubownych sądów konsumenckich określa rozporządzenie ministra sprawiedliwości z dnia 25 września 2001 r. w sprawie określenia regulaminu organizacji i działania stałych polubownych sądów konsumenckich. (Dz.U. 2001, nr 113, poz. 1214). Klient uprawniony jest do zwrócenia się do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej, zgodnie z art. 36 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o Inspekcji Handlowej (Dz.U. 2001 Nr 4 poz. 25 ze zm.), z wnioskiem o wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawie polubownego zakończenia sporu między Klientem, a Sprzedawcą. Informacja na temat zasad i trybu procedury mediacji prowadzonej przez wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej dostępna jest w siedzibach oraz na stronach internetowych poszczególnych Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej. Klient może uzyskać bezpłatną pomoc w sprawie rozstrzygnięcia sporu między Klientem, a Sprzedawcą, korzystając także z bezpłatnej pomocy powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona konsumentów (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich). Porady udzielane są pod przez Federację Konsumentów pod bezpłatnym numerem infolinii konsumenckiej 800 007 707 oraz przez Stowarzyszenie Konsumentów Polskich pod adresem email porady@dlakonsumentow.pl

Załącznik: „Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy”

333 — blur2.png

Potrzebujespomocsprawizakupów?
I
nteresujCię indywidualnzestaw?

Jeśli jesteś zainteresowany budową gwieździstego sufitu, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami.
Nasz zespół specjalistów pomoże Ci w realizacji tego projektu i odpowie na wszystkie pytania.

Carbolight by PIXLUM - Designerskie oświetlenie wnętrz: Gwieździste sufity - gwieździste niebo. Iluminacje ścian - iluminowana fototapeta. Diody LED. Nowoczesne podejście do oświetlenia.

Płatności

Po złożeniu zamówienia wysyłamy Państwu e-mail z fakturą pro forma

Dostawa

Zamówienia są wysyłane w ten sam lub następny dzień roboczy od dnia zamówienia

Prywatność

Serwis zbiera wyłącznie dane osobowe niezbędne do świadczenia i rozwoju usług

Regulamin

Właścicielem niniejszego serwisu internetowego jest Carbolight by PIXLUM

Zwroty

Zakupione produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki

ZaletzakupónCarbolight.pl

Oferujemy atrakcyjne ceny. Nasze ceny dostosowane są do zasobności portfela zarówno przedsiębiorcy jak i użytkownika domowego.

Gwarantujemy wysoką jakość. Nasze produkty poddawane są rygorystycznym testom a ich jakość jest stale monitorowana na etapie produkcji.

Zapewniamy maksimum korzyści. Dzięki produktom Carbolight by PIXLUM jesteś w stanie uzyskać niepowtarzalny efekt bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów.

Potrzebujeswięcej?

Skontaktuj się z nami by uzyskać:

Pomoc

w doborze produktów.

Informacje

o możliwościach zastosowania

Wsparcie

techniczne dotyczące montażu i zastosowania.

Pytania? Skontaktuj się.

Zadzwońlub napisz

Bezpieczne zakupy.

Błyskawiczna dostawa
i korzystne ceny

​1. Carboline Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Wiślinie przy ulicy Słonecznej 29 przysługują wszelkie prawa do niniejszej strony internetowej www.carbolight.pl, w tym jej struktury oraz jej
   projektu graficznego oraz prawa autorskie w odniesieniu do elementów umieszczonych na Stronie Internetowej www.carbolight.pl, a w szczególności zawartych na niej zdjęć,
   grafik, tekstów, znaków towarowych i innych elementów graficznych.

2. Z uwagi na ciągłe doskonalenie produktów przedstawione na niniejszej stronie internetowej www.carbolight.pl informacje mogą ulec zmianie.

3. Prezentowane zdjęcia i grafiki mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć i grafik rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich
    funkcjonalność, prezentacja, kolor oraz wygląd, może różnić się od prezentowanego na stronie www.carbolight.pl.

4. Carboline Polska Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą produktów i zestawów marki Carbolight by PIXLUM do samodzielnego montażu i konstrukcji powierzchni świetlnych.

5. Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

6. Prezentowane na stronie internetowej www.carbolight.pl ceny są cenami katalogowymi brutto.

7. Zdjęcia i grafiki produktów mają charakter poglądowy, stąd rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od prezentowanego na zdjęciach.

8. Kolory na zdjęciach i grafikach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów produktów.

9. Rzeczywiste wymiary produktów mogą różnić się od podanych na stronie www.carbolight.pl
    Carbolight by PIXLUM zastrzega sobie prawo do zmiany niektórych parametrów technicznych produktów, a także ich wyglądu.

10. Carboline Polska Sp. z o.o. nie gwarantuje, że publikowane w materiałach Carbolight by PIXLUM dane techniczne nie zawierają braków lub błędów.

11. Aranżacje wnętrz przedstawione na stronie, a także niektóre elementy aranżacji nie stanowią oferty handlowej Carbolight by PIXLUM.

carbolight logo png.png

by

Logo.png

Nowoczesne podejście do oświetlenia

bottom of page