top of page

Lobby hotelowe


Lobby hotelowe

Lobby hotelowe - Pierwszy Krok w Stronę Niezapomnianego Wrażenia.

Lobby hotelowe to wizytówka każdego obiektu noclegowego. To właśnie tam goście po raz pierwszy mają okazję zobaczyć, jak wygląda hotel i jaki jest jego styl. Dlatego tak ważne jest, aby lobby było zaprojektowane w sposób estetyczny i funkcjonalny. Specjalna płyta Carbolight, oparta na solidnym styropianie z precyzyjnie umieszczonymi cienkimi warstwami metalowymi, stworzy doskonałą bazę do oświetlenia artystycznego w przestrzeni lobby. Pokrywając ją grafiką czy zdjęciem reklamowym, podkreślisz prestiż i unikalność Twojego hotelowego holu.


Lobby hotelowe to wyjątkowe miejsce, które tworzy pierwsze wrażenie na gościach. Dlatego tak ważne jest, aby było ono odpowiednio zaaranżowane. Montaż naszych zestawów do artystycznych iluminacji ścian jest prosty i szybki, nawet w przypadku dużych przestrzeni. Wystarczy przymocować zestaw płyt Carbolight, ozdobionych wybranym zdjęciem lub grafiką, do ściany za pomocą izolowanych wkrętów. W ten sposób można stworzyć efektowną iluminowaną ścianę, która od razu przyciągnie uwagę gości.


Lobby hotelowe

Lobby hotelowe to także miejsce, w którym goście spędzają dużo czasu, dlatego ważne też jest, aby imilic im czas. Wbijając diody LED w płytę Carbolight, dodajesz nowoczesności i funkcjonalności do hotelowej przestrzeni. Nasze diody oferują trzy stopnie jasności bieli i regulację intensywności światła, umożliwiając dostosowanie oświetlenia do zmieniającej się atmosfery w holu. Po podłączeniu do prądu, iluminowana ściana staje się centralnym elementem wystroju, podnosząc prestiż wnętrza i wprowadzając gości w wyjątkowy nastrój.


Lobby hotelowe nabiera nowego blasku dzięki naszym kompleksowym zestawom do artystycznej iluminacji ścian. To gwarancja elegancji i nowoczesności, które wyróżnią hol Twojego hotelu. Nasze rozwiązania nie tylko podkreślą unikalność przestrzeni, ale również zapewnią efektywne i energooszczędne oświetlenie. Dzięki naszym zestawom Twój hol zabłyśnie nowym światłem, tworząc niezapomnianr pierwsze wrażenie na odwiedzających.Comments


bottom of page